Три франківські виші увійшли до ТОП-100 найпопулярніших серед вступників

Протягом вступної кампанії 2020 року до закладів вищої та фахової передвищої освіти подано понад 1 млн 568 тисяч заяв від вступників.

В тому числі 970 тисяч заяв подано абітурієнтами на основі повної загальної середньої освіти (11 клас) на навчання для здобуття кваліфікаційних рівнів бакалавра та магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямування за всіма формами навчання.

Як і минулого року, лідерами за кількістю заяв від абітурієнтів, що вступають на основі повної загальної середньої освіти, є Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Львівський національний університет імені Івана Франка. Третю сходинку посідає Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського.

Четверту та п’яту сходинку посідають Київський національний торговельно-економічний університет та Національний університет «Львівська політехніка».

До рейтингу “ТОП-100” увійшли й три прикарпатські ВНЗ.

Так Державний вищий навчальний заклад “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” розташувався на 13 місці – 14 651 заяв.

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу посів 43 місце – 5 877 заяв.

Івано-Франківський національний медичний університет замикає дев’ятий десяток – 2 954 заяви.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм