Три нові туристичні проєкти Івано-Франківщини претендують на ґранти

За програмою ЄІС «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020» затвердили перелік проєктів, які рекомендовані як переможці у рамках третього конкурсу заявок.

Про це повідомили в управлінні міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ОДА, пише Ратуша.

Список включає 30 проєктів, рекомендованих до контрактування з умовами. Найближчим часом заявники отримають офіційні листи з переліком вимог, які необхідно виконати,- йдеться у повідомленні.

ДО ТЕМИ: На Верховинщині відкрили візит-центр для туристів. ФОТО

У переліку є три туристичні проєкти, які будуть реалізовуватися (за умови успішного підписання контрактів) на території Івано-Франківської області:

  • «Карпатський культурний шлях». Головний виконавець – громадська організація «Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини». Партнери: Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Центр розвитку малого та середнього підприємництва Марамуреського повіту.
  • «Дослідження та збереження єврейської культурної спадщини на прикордонній території». Головний виконавець – виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради. Партнер: Музей Марамуреша.
  • «Покращення безпеки велосипедного руху у прикордонних регіонах України та Угорщини». Головний виконавець – громадська організація «Альтернативний діалог». Партнер: Асоціація для дітей та молоді в Каллошем’єні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм