Три медичні заклади Прикарпаття потрапили у ТОП-5 закупівель тижня для боротьби з COVID-19

Протягом 28 вересня-2 жовтня бюджетні замовники в п’яти областях Західної України підписали 509 договорів за спеціальною процедурою закупівель для боротьби з COVID-19 на загальну суму 50 млн грн.

Майже половина цих коштів була розподілена в Івано-Франківській області – тут уклали угод на 21,7 млн грн, пише Ратуша з посиланням на Наші гроші. Львів.

ДО ТЕМИ: Кошти на боротьбу з COVID-19: які прохання Прикарпаття відхилив уряд. ФОТО 

«Центр первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги» Івано-Франківської міськради замовив комп’ютерний томограф за 11,9 млн грн у ТОВ «Астріум». Це томограф Aquilion Lightning японського виробництва Canon Medical Systems, який здійснює одразу 32 знімки за стандартний цикл роботи.

Перевагою такого томографа є те, пацієнт отримує мінімальну дозу опромінення під час обстеження. ТОВ «Астріум» зареєстровано у Києві, а його директором та власником є Віталій Степченко, – йдеться у повідомленні.

Рожнятівська центральна районна лікарня придбала рентген установку ІМАХ 7600А компанії Toshiba за 2,8 млн грн. Постачальник ТОВ «Мед Ексім», за умовами договору, має поставити апарат до 25 жовтня.

ДО ТЕМИ: Франківська міська поліклініка отримає комп’ютерний томограф за майже 12 мільйонів гривень 

У Снятинській центральній лікарні замовили переносний рентген-апарат моделі DIG-1100 корейської компанії Dongmun за 1,28 млн грн. Пристрій дозволяє виконувати знімки безпосередньо в палаті. Також комплект обладнаний перетворювачем медичних знімків FireCR Flash та дозиметром KermaX Plus, який вимірює кількість випромінювання.

Рентген придбають у ТОВ «Здраво». Нагадаємо, що нещодавно «Здраво» продавало такий ж пристрій за аналогічною ціною у Сокальській ЦРЛ, про що також писали «Наші гроші. Львів».

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм