Топ-5 причин, чому торговий центр «Центральний» – №1 для шопінгу

Магазини одягу та взуття, парфумів, косметики та аксесуарів, електроніки, зоомаркети, магазин домашнього текстилю і затишна кав’ярня.

Все це пропонує торговий центр «Центральний», що майже рік працює у структурі Центрального ринку за адресою: місто Івано-Франківськ, вулиця Дністровська, 5.

На площі понад 700 квадратних метрів розмістилось близько 40 різноманітних торгових точок.

Тільки потрібне і нічого зайвого. Це дуже зручно, коли в одному приміщенні розташовані торгові точки, здатні повністю забезпечити ваші потреби. І, окрім потрібного, жодний сторонній товар не замилює око.

Клієнт на першому місці. Переступивши поріг торгового центру «Центральний», покупець одразу стає персоною №1. Кожен отримає повну і вичерпну інформацію щодо бажаної покупки. Привітні та професійні продавці допоможуть підібрати необхідний Вам товар.

Приємні ціни і знижки. Для найвибагливішого покупця в ТЦ пропонується широкий вибір якісних товарів за приємними цінами.

Зручне розташування. Зручне місце розташування в історичному середмісті дозволяє легко дістатися до нього на автомобілі або громадському транспорті.

Оптимальні години роботи. Ми розробили графік роботи, який був би зручним для клієнтів. Ми працюємо з 8:00 до 19:00 без вихідних. Тому до нас можна завітати, як перед роботою, так і після.

Торговий центр «Центральний» – місце особливих покупок та особливого відпочинку.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм