Томограф у калуській лікарні ремонтуватиме фірма, яка змагалась із “підставним” учасником

Центральна районна лікарня Калуської міської та районної рад Івано-Франківської області замовила послуги з технічного обслуговування магнітно-резонансного томографа Philips у київського ТОВ «Гало газ» вартістю майже 1,2 млн грн.

Про це стало відомо з сайту Prozorro, пише Ратуша з посиланням на Наші гроші. Львів.

Переможець має відремонтувати кріокомпресор, охолоджувальну голівку, дозаправити систему охолодження рідким гелієм та інше до кінця цього року, – йдеться у повідомленні.

Єдиним конкурентом «Гало газ» виступила ще одна київська фірма «Діамант», яка запропонувала послуги на 122,5 тис. грн дорожче, однак під час аукціону так і не знизила пропозицію.

ДО ТЕМИ: У жовтні Франківськ виплатить понад 300 тисяч за перевезення медиків на роботу. ФОТО 

15 вересня переможець закінчив завантаження частини документів о 23:09, а вже о 23:19 документи подало і ТОВ «Діамант». Щоправда, із великої кількості довідок цей учасник завантажив лише документ на одну сторінку – тендерну пропозицію, де вказують ціну.

Програма, в якій виготовляли pdf-файл цієї тендерної пропозиції, повністю співпадає з даними файлів переможця «Гало газ».

Це вже восьмий раз «Гало газ» і «Діамант» зустрічаються в конкурентних закупівлях, причому в усіх остання компанія завантажує лише один-два документи, або й взагалі жодного. Це свідчить про відсутність намірів конкурувати і отримувати замовлення, ймовірну змову з переможцем. За антиконкурентні дії АМКУ карає учасників закупівель штрафом та трирічною забороною участі в торгах.

ТОВ «Гало газ» належить Івану Пахомову, цьогоріч компанія отримала замовлень на майже 13 млн грн,  в основному на постачання гелію та азоту. Згідно з даними YouControl, їхній конкурент «Діамант» жодного разу не отримував держзамовлення, бізнес належить в рівних долях Геннадію Мельнику і Євгенію Онуфрієву.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм