Тимошенко закликала підтримати Юрія Голінея на довиборах в Раду на Прикарпатті

Лідер партії «Батьківщина» Юлі Тимошенко закликала голосувати за Юрія Голінея на довиборах у Верховну Раду у 87-му окрузі в Івано-Франківській області.

За її словами, саме Юрій Голіней гідний того, аби представляти прикарпатців у Верховній раді, пише Ратуша.

Це людина, яка розвиває підприємництво, захищає енергетичну незалежність нашої держави. А головне те, що ця людина – не «парашутист», а місцевий політик. Людина, яка є справжнім патріотом, – сказала лідерка “Батьківщини”.

Тимошенко закликала усіх виборців на окрузі №87 віддати свій голос саме за нього, адже вірить, що у Парламенті він не зрадить і не підведе.

“Безумовно, вибори не змінять ніяких пропорцій у роботі Верховної Ради, вони не посилять якусь політичну команду та не послаблять іншу. Але є можливість ще раз обрати саме політику, стратегію. Юрій Голіней – це людина, за яку партії «Батьківщина» не соромно агітувати”, – зазначила Тимошенко.

Сам кандидат відзначив, що йде в парламент, аби захищати малий і середній бізнес та вирішувати екологічні проблеми краю.

“Якщо протягом останніх років Уряд виділяв кошти на подолання наслідків стихій, то чому б не спрямувати кошти на її попередження, зокрема на будівництво дамб, розчищення русел річок та укріплення берегів”, – відзначив політик.

Відомо, що Юрій Голіней народився у селищі Ланчин Івано-Франківської області. Там, де зараз іде в депутати. Вищу освіту здобув у Тернопільській академії народного господарства. Останні роки працював на посаді директора у ТОВ «Прикарпатсервіс». Одружений, має двох дітей.

Він був активним учасником Помаранчевої революції та Революції гідності. Як волонтер активно допомагає фронту всім необхідним. Забезпечував десантників легендарної «Вісімдесятки». Опікувався 128-ою бригадою у Дебальцеве та 10-ою бригадою. Має нагороди за волонтерську діяльність.

Нагадаємо, довибори у Верховну Раду на одномандатному виборчому окрузі №87 призначено на 28 березня 2021 року.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм