Скандальний прикарпатський нардеп Тимофійчук зробив помічником свого родича – справу розглядатиме суд

Кумівство – або непотизм, коли впливові люди призначають у владу своїх родичів – одна з рис незрілої політики, ризик превалювання особистих інтересів над суспільними. Володимир Зеленський цю практику обіцяв залишити в минулому. Але саме з друзів та бізнес-партнерів він сформував своє найближче владне оточення.

Щонайменше 15 депутатів із монофракції «Слуга народу» набрали собі в помічники батьків, братів, дружин, чоловіків, дехто виписує родичам премії з держбюджету та підвищені зарплати, пише Ратуша з посиланням на розслідування програми “Схеми” – “Сімейні цінності “слуг народу”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вірогідний кандидат в мери Калуша “забув” задекларувати майна на понад 64 мільйони

Один з них – нардеп з Прикарпаття Володимир Тимофійчук, який раніше був фермером на Івано-Франківщині, а відтак – став депутатом від «Слуги народу».

Його навіть особисто рекламував майбутній на той момент спікер Дмитро Разумков:

Це єдиний кандидат, якого підтримує наша політична сила. Що б хто вам не розповідав – це неправда. Це фейк, це маніпуляція, це шахраї. Це справжній. Підтримайте його, будь ласка.

ДО ТЕМИ: На одній із вулиць Івано-Франківська знайшли депутатське посвідчення Володимира Тимофійчука

Новообраний депутат Володимир Тимофійчук запам’ятався на початку каденції Ради 9-го скликання тим, що не підібрав відразу слів, щоб пояснити, як потрапив у політику:

– А як опинилися в політиці?

– (нерозбірливо)….допомагав президенту нашому.

– Особисто Зеленському допомагали?

– (нерозбірливо)…так!

Утім, як виявили «Схеми», його першим поданням як депутата стало прохання зарахувати своїм помічником свого родича – Богдана Тимофійчука. І встановити для нього заробітну плату в 24 тисячі гривень.

Згодом НАЗК повідомило на своїй сторінці, що депутат Володимир Тимофійчук вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, справа – вже у суді.

Станом на цей час розгляд справи в Печерському районному суді Києва уже двічі відкладався.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм