Тетяна Пришляк: Надвірнянщина має величезний туристичний потенціал

Підняти спроможність громад: розвивати промисловий потенціал, сприяти розвитку малого та середнього бізнесу, маленьких підприємств з переробки, крафтових виробництв та деревообробки – такими є головні завдання партії “За майбутнє” у наступному скликанні місцевих рад.

Про це заявила Тетяна Пришляк (кандидат №4 – до Івано-Франківської облради та Кандидат №1 – до Надвірнянської районної ради (ТВО 1) від партії “За майбутнє”) у прямому ефірі телеканалу ОТБ “Галичина”.

ДО ТЕМИ: Олександр Шевченко: «Команда «За майбутнє» об’єднує успішних людей та професіоналів своєї справи»

За її словами Надвірнянщина має величезний потенціал, хоча дотепер була відома лише як нафтогазопромисловий район. А сьогодні Надвірнянський район включає і туристичний “Буковель”.

Пришляк наголосила на тому, що аби Надвірнянщина була не просто транзитною зоною до Буковелю треба розвивати туристичний потенціал.

У нас є кілька проєктів, один з яких “Надвірна – місто трьох фортець”, над яким треба серйозно працювати якраз у наступній каденції місцевих рад, – зазначила кандидатка.

ДО ТЕМИ: На вибори з командою “За майбутнє” – зробимо наш край успішним РАЗОМ, – Тетяна Пришляк

Окрім того, Тетяна Пришляк зазначила, що її особистий великий виклик полягає в тому, аби забезпечити розвиток культурної та освітньої сфер:

Саме від місцевих рад буде залежати що буде з культурою, освітою, позашкіллям – це все ляже на плечі місцевих бюджетів. І наскільки будуть притомними майбутні депутати та голови залежатиме і розвиток нашої молоді, школярів, дітей.

Нагадаємо, Тетяна Пришляк кандидує до Івано-Франківської облради (кандидат №4, Надвірнянщина) та до Надвірнянської районної ради (кандидат №1, ТВО 1).

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм