“Тепле місто” оголосило переможців зимової хвилі малих грантів. ВІДЕО

У Івано-Франківську оголосили переможців зимової хвилі малих грантів «Теплого Міста».

Серед них: лекції, що привідкриють завісу до філософії кінематографу, підвал-холл і онлайн-книга відгуків від іноземців, пише Ратуша з посиланням на Канал 402.

Серед них і проєкт Наталія Гошилак. Вона разом з активістами і студентами факультету іноземних мов у ПНУ вирішила створити незвичну онлайн-платформу.  Її планують наповнювати живими розповідями закордонних гостей про Івано-Франківськ, щоб показати яким вони насправді бачать наше місто.

Ми всі ці відгуки збираємо і мінімум 30 людей у нас вже є, ми з ними працюємо. Вони надсилають свої відгуки англійською мовою, студенти їх перекладають, ми опрацьовуємо. Крім того ми хочемо створити сторінку в Instagram, щоб популяризувати місто і показати, що Івано-Франківськ є центром, який притягує іноземців, – каже Наталія Гошилик.

ДО ТЕМИ: Швеція профінансує грант, який виграв Прикарпатський університет

Підвал-холл – це проєкт ОСББ найвищого зданого в експлуатацію будинку у місті – Набережна, 32. Його активно модернізують впродовж 5 років.

Зараз утеплили стелю і вирішили зробити більш комфортне приміщення, де можна зустрічатися не просто поговорити, а поставити туди і проектор, і екраном, – каже голова правління ОСББ Набережна, 32 Сергій Шевченко.

Фіінансування від «Теплого міста» отримали вісім проєктів. Їх обирали з поміж 16 заявок. Кожен проєкт повинен був відповідати низці критеріїв, головне з них – якісно змінювати місто в різних напрямках.

ДО ТЕМИ: За грантові кошти у Франківську створять центр альтернативної медицини для дітей

Це екологія і енергоефективність, сучасне мистецтво, гарячий спорт, міський простір для всіх мешканців, розвиток прогресивного підприємства, просвітницька діяльність, – каже Христина Магас, координатор грантової програми.