Температурний скринінг та первинний зовнішній огляд: як на Прикарпатті працюють карантинні блокпости. ВІДЕО

На Прикарпатті вже п’ятий день патрулюють блокпости, на яких приїжджим вимірюють температуру, а у разі потреби – направляють у медзаклади.

Карантинні пункти встановили для того, щоб запобігти зростанню коронавірусної інфекції. Тож тепер заїхати до Івано-Франківська не так просто, пише Ратуша з посиланням на Галичину.

Вже декілька днів поспіль мешканці області у соцмережах обурюються кілометровими чергами на в’їздах до міста.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті зробили перше щеплення від коронавірусу: як це було. ФОТОРЕПОРТАЖ

Кореспонденти Галичини поїхали на блокпости області та перевірили, як вони працюють.

У селі Драгомирчани з’ясували, що там водіїв не зупиняють взагалі. Температуру у них також не вимірюють, тож черг немає.

Така ж ситуація у селі Черніїв – патрульні не зупиняють автомобілі.

Натомість на Тисменицькій трасі проводять скринінг для кожного водія. В одній смузі легкові транспортні засоби. В іншій – маршрутні, там температуру вимірюють в усіх пасажирів.

Я повідомляю, що проводиться температурний скринінг. Зі мною заходить працівник поліції та Нацгвардії. Працівник поліції проводить бесіду з водієм і пасажирами, за цей час я проводжу температурний скринінг пасажирів. Якщо у когось підвищена температура – я повідомляю, що пасажиру потрібно переміряти її, якщо вона знову підвищена – кажу, щоб звернувся до лікаря. Якщо виражені симптоми – тоді вже звертаємось до представника поліції і вони це вирішують, – каже волонтер Владислав Єфремов.

ДО ТЕМИ:

Правоохоронці повідомляють, що іноді прикарпатці відмовляються проводити температурний скринінг. З цим вони вдіяти нічого не можуть. Те саме

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм