Температура 22-24°, біля кожного ліжка монітор спостереження: як у Богородчанах працює мобільний госпіталь

Мобільний госпіталь на території Богородчанської центральної районної лікарні 10 березня прийняв першого пацієнта. Станом на 11 березня у госпіталі вже є 5 пацієнтів: 4 жінки та 1 чоловік. Ще двоє осіб проходять обстеження на приймальному покої.

Про це повідомив очільник Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Бойчук, пише Ратуша.

За його словами, стан хворих – середньої важкості. 4 пацієнти підключені до кисню.

У госпіталі для пацієнтів є все необхідне. Середньодобова температура в модулях госпіталю – від 22 до 24 градусів тепла. Біля кожного ліжка є тумбочка, кисневий концентратор, монітор спостереження. Потрібними медикаментами пацієнти забезпечені, – йдеться у повідомленні.

ДО ТЕМИ: Для вакцинації від COVID-19 всіх українців треба майже 20 років: як дізнатися свою чергу

Наразі в госпіталі працює 3 лікарі, 5 медсестер, 5 працівників молодшого медичного персоналу. Всі вони – медики з Богородчанської центральної районної лікарні.

Відмов щодо госпіталізації у госпіталь не було. Скарг у пацієнтів, які вже проходять лікування, також немає. Якщо і виникають якісь незручності, їх намагаються вирішити.

Що відомо

Про намір розгорнути у Богородчанах мобільний госпіталь 17-го лютого на комісії ТЕБ і НС повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко. Він прибув на Прикарпаття 16-го лютого. Лікар проінспектував кілька медичних закладів, які лікують хворих на коронавірусну інфекцію та назвав ситуацію із захворюваністю на Прикарпатті майже критичною.

Увечері 19-го лютого на Прикарпаття таки приїхала колона з мобільним госпіталем ДСНС для надання медичної допомоги пацієнтам із діагнозом COVID-19.

Наступного дня його почали розгортати поруч з Богородчанської лікарнею. За словами голови Івано-Франківської ОДА Андрія Бойчука, резервний мобільний госпіталь розгорнуть на базі Богородчанської районної лікарні на випадок, якщо у медзакладі не залишиться місць для хворих. Зі всіма системними забезпеченнями зроблять це за дев’ять днів.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм