Стало відомо, чому обласна ТВК перераховує голоси однієї з сільрад. ФОТО

Івано-Франківська обласна ТВК через неналежне складання Дубівською сільською ТВК протоколу про підсумки голосування до обласної ради, вирішила вилучити виборчу документацію із Дубівської сільської ТВК для перерахунку голосів у приміщенні обласної комісії.

4 листопада обласна ТВК отримала згідно акту виборчі документи від сільської ТВК та розпочала процес повторного підрахунку голосів виборців на дільницях №260632, №261039, №260665, №260663, пише Ратуша з посиланням на ОПОРУ.

Під час проведення перерахунку голосів виборців на дільниці №260663 виявлено допущенні порушення дільничною виборчою комісією: відсутність витягу із списку виборців для голосування за місцем перебування, неналежне погашення виборчих бюлетенів, неналежне закриття списків виборців членами ДВК, порушення порядку пакування виборчої документації. Про це був складений відповідний акт обласною комісією.

ДО ТЕМИ: «Свободівець» став міським головою Долини

Під час повторного підрахунку члени обласної комісії повторно виїжджали у Дубівську сільську ТВК за виборчою документацією, яку їй не надали під час першого візиту.

Станом на 7.00 5 листопада ще не встановлено результати на виборчій дільниці №260663. На інших трьох дільницях ще не здійснювався повторний підрахунок голосів виборців.

ДО ТЕМИ: Марцінків обіцяє збільшення складу виконкому та нових заступників

До 6 листопада включно Івано-Франківська обласна територіальна виборча комісія повинна встановити результати виборів депутатів обласної ради.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм