Тариф на проїзд в комунальному транспорті Івано-Франківська зросте з 1 серпня

З 1 серпня 2020 року вартість готівкової оплати проїзду збільшується.
З 1 серпня 2020 року вартість готівкової оплати проїзду збільшується.

В Івано-Франківську запроваджуються нові тарифи та способи оплати проїзду у комунальному громадському транспорті.

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради з 1 серпня 2020 року вартість готівкової оплати проїзду збільшується до 6 грн.

Це буде різноставковий тариф. Він буде залежати від способу оплати. Різний квиток матиме різну тривалість дії, можливість пересадки або її неможливість. Пасажири будуть змушені розібратися, який тариф для них буде найбільш вигідним, – розповів директор “Електроавтотрансу” Віталій Голутяк.

За словами посадовця, електронні спосіб оплати проїзду комунальним транспортом буде дешевшим.

Так проїзд за новою транспортною карткою «Галка» залишається на рівні 4 грн. Її можна придбати у газетних кіосках міста та до 1 серпня у водіїв комунального транспорту.

Студентська «Галка» передбачатиме 2 грн. оплати за проїзд, а учнівська «Галка» буде безкоштовною. Студентська та учнівська картки будуть іменними та видаватимуться навчальним закладам відповідно до реєстрів.

Цикл відеоінструкцій використання транспортної картки "Галка"

У зв'язку з запровадженням транспортної картки "Галка", ми отримуємо чимало запитань щодо її використання. Тому пропонуємо цикл коротких відеоінструкцій, які, сподіваємось, допоможуть користувачам правильно використовувати картку, знати про її можливості та як діяти у певних ситуаціях. Інструкції ми будемо викладати на нашій сторінці, а також на сайті galcard.if.ua.

Опубліковано КП "Електроавтотранс" ІФ Неділя, 19 липня 2020 р.

Інші способи електронної оплати проїзду, а саме SMS-оплата, QR-оплата та Bluetooth-оплата, інструкції до яких розміщені у транспортних засобах, вартуватимуть 5 грн. за проїзд.

Також 5 грн. за проїзд вартуватиме оплата звичайною безконтактною банківською карткою, якою можна буде скористатися у терміналі оплати безпосередньо у автобусі чи тролейбусі.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм