“Тарас. Повернення”: вийшов розширений трейлер історичного екшену. ВІДЕО

У мережі з’явився розширений тізер романтично-драматичної саги «Тарас. Повернення», який розповідає про останні місяці заслання Тараса Шевченка в російській царській армії.

Перший знятий за часів Незалежності, і вперше за майже 50 років, фільм про Тараса Шевченка – романтична драма “Тарас. Повернення” Олександра Денисенка вийшов в широкий прокат 24 вересня, пише Ратуша з посиланням на Нове Українське Кіно.

У фільмі поет, засланий на військову службу в російській царській армії, отримує звістку від друзів про помилування його царем Олександром II. Однак військове керівництво Новопетрівського форту не поспішає повідомляти про це Тараса, й не видає наказ про його звільнення. Більше того, до форту із таємною місією прибуває агент з Петербурга.

ДО ТЕМИ: Фільм, в якому зіграла відома прикарпатка, виграв нагороду на кінофестивалі у Британії

Історичний екшен “Тарас. Повернення” отримав призи за кращий художній фільм на Міжнародному кінофестивалі “Бруківка” в м. Кам’янець-Подільський, де у 2019 році відбулася фестивальна прем’єра фільму: за “Кращий фільм”, “Кращу жіночу роль” (Анна Топчій), “Кращу чоловічу роль” (Юрій Шульган) та “Кращу операторську роботу” (Олександр Кришталович). На Міжнародному кінофестивалі “Місто мрії” в м. Рівне у 2019 році стрічка була нагороджена за “Кращий фільм”.

Саундтреком історичного екшену «Тарас. Повернення» Олександра Денисенка стала пісня «Тече річка невеличка…» у виконанні Каті Chilly.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм