Таксі в Івано-Франківську: як не помилитися з перевізником

У кожному місті за замовчуванням повинні бути надійні служби таксі. В Івано-Франківську, який є одним з туристичних центрів західної України, досить великий вибір приватних перевізників, проте далеко не всі з них здатні надати якісний сервіс.

Існує ряд критеріїв, які допоможуть пасажиру не помилитися з вибором. Про них і поговоримо нижче.

Відразу варто відзначити, що пошук «правильного таксі» багато в чому залежить від самих пасажирів. Іншими словами, тим, хто дійсно зацікавлений, доведеться витратити трохи часу.

В першу чергу рекомендується звернути увагу на досвід компанії і «покриття» регіонів. Очевидно, що служба, яка працює 10 і більше років у десятках міст, не може бути поганий.

Вельми показовим у цьому сенсі є приклад таксі Opti, яке протягом 15 років відкрило більше 30 представництв в Україні, в тому числі в Івано-Франківську, Яремчі та Буковелі, а також по чотири в Литві і Польщі.

Тарифна політика перевізника, як правило, найбільше цікавить пасажирів, що цілком зрозуміло. Тут слід звернути увагу на мінімальну вартість поїздки (від 32 гривень вважається прийнятною стартовою ціною) і на вартість одного кілометра за межами міста.

Останній показник особливо важливий, адже Івано-Франківськ часто є початковим пунктом призначення перед подальшим подорожжю. Втім, в самому місті теж є на що подивитися і де добре відпочити.

Автопарк і його безпека

Вирішуючи, послугами якого перевізника варто скористатися, слід обов’язково поцікавитися технічним станом і можливості його автопарку. Безпека служби таксі повинна бути підтверджена на ділі, а не на словах.

Не соромтеся запитувати, наскільки часто проводиться діагностика транспортних засобів, хто і як контролює справність автомобілів, що виїжджають на лінію і т.д. Не варто також нехтувати коментарями і відгуками в інтернеті.

Що ж стосується складу автопарку, то настійно рекомендується, докладно дізнатися про класи і типах ТЗ. Різноманітність в даному випадку є ознакою якості – слабкі перевізники не можуть дозволити собі утримувати великий автопарк.

Крім того, наявність комфортних мінівенів і містких мікроавтобусів дає можливість організовувати групові поїздки.

Інші критерії вибору таксі:

  • Рівень кваліфікації водіїв (партнерів);
  • Додаткові послуги (другорядний сервіс);
  • Способи замовлення таксі
  • Бонусна система
  • Варіанти оплати

Партнерський матеріал