Сільська Інстасамка: Дурнєв висміяв франківську блогерку в гумористичному ролику. ФОТО/ВІДЕО

17-річна франківська блогерка Юля Вербинець потрапила до випуску програми “Дурнев смотрит сторис”.

Випуск опублікував на своєму YouTube-каналі Олексій Дурнєв, український актор та ведучий шоу, пише Ратуша.

В одній зі своїх Instagram-історій Вербинець похизувалась новим манікюром і сказала, що їй “хочеться все пробувати, всюди свої нігті приставляти, чухатись, трогати, брати щось”.

ДО ТЕМИ: Неповнолітню франківську блогерку, яка роз’їжджала містом без прав, зупинила поліція. ВІДЕО

Дурнєв зауважив, що такі нігті – новий тренд серед блогерів:

Ні, ну я зрозумів, що це зараз тренд – такі нігті. Тому не буду старою бабою. Зараз в усіх такі нігті, от навіть в Інстасамки (ред. російська блогерка).

Іронічно висловився Дурнєв і про кількість перстнів на руках Юлі.

А перснів можна надіти ще більше на пальці? Ми ж цигани! Єдине, про що я думаю, бачачи такі нігті, це ж як жорстко вони будуть з м’ясом відриватись, як тільки ти їх зачепиш об щось, — сказав Дурнєв.

ДО ТЕМИ: 17-річна франківська блогерка хоче судитися з каналом “Україна”. ВІДЕО

Ведучий порівняв Вербинець зі скандальною російською блогеркою Інстасамкою, яка набирає популярності через хамовите ставлення до людей, зокрема до своїх візажистів, перукарів та помічників.

Одним з останніх скандалів полягав у тому, що вона вигнала двох візажисток зі своєї квартири, викинула всі їхні речі у під’їзд через те, що ті запізнились.

Нехай спробує ще гримеру своєму сказати “Пішов нах*й звідси! Запізнився!”. Ну, вона реально якась така сільська Інстасамка. Хоча, Інстасамка теж селючка. Я якось дивився одне шоу про блогерів Західної України в Інстаграмі, там про цю Вербу декілька разів згадували. Ну, вона така собі, не позитивна, – зауважив Дурнєв.

ДО ТЕМИ: “Я собою пишаюсь”: 17-річна франківська блогерка розповіла про покупку квартири та машини. ВІДЕО 

Юна франківка не залишила випуск без коментарів і висловилась щодо цього у своїх Instagram-історіях:

Знову ж таки, мої нігті – в центрі уваги! І це не поганий маркетинговий хід. Якщо ваша статистика, ваш профіль вже на дні, робить такі нігті і їх вставлятимуть у кожну програму! А я тішусь і мені подобається, – сказала Вербинець.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм