«Сільпо» купує збанкрутілі «Фуршети» в Калуші та Франківську

Антимонопольний комітет України надав дозвіл ТОВ «Сільпо-фуд» на набуття контролю над активами мережі супермаркетів «Фуршет».

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Комітет під час розгляду заяви на концентрацію встановив, що сукупні частки учасників концентрації на регіональних ринках у відповідних територіальних межах за результатами 2019 року та 9 місяців 2020 року не досягають 30%, а отже, і граничних показників, встановлених Законом України «Про захист економічної конкуренції».

Також в АМКУ зазначили, що товарні ринки у відповідних територіальних межах є досить висококонкурентними, а учасники концентрації зазнають конкуренції з боку інших учасників.

ДО ТЕМИ: Скелелази, лижники і гриби на стелі: у Франківську відкрили дизайнерський супермаркет «Сільпо». ФОТО

Під час розгляду справи АМКУ проаналізував діяльність учасників концентрації у межах міст, де діяльність двох компаній перетинається.

Йдеться про Вінницю, Івано-Франківськ, Калуш, Кам’янське, Камʼянець-Подільський, Коростишів, Малин, Нетішин, Нікополь, Обухів, Полтаву, Прилуки, Смілу, Трускавець, Умань, Хмельницький, Черкаси, Ірпінь, Київ, Кривий Ріг та Кропивницький. При цьому обидві групи відмовилися від набуття контролю над активами у населених пунктах, де частки були значними, а концентрація могла б призвести до обмеження конкуренції.

ДО ТЕМИ: У Франківську закривається відома мережа продуктових супермаркетів. ФОТО

Враховуючи наведене, АМКУ прийняв рішення, що заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України і надав відповідний дозвіл, – зазначають у комітеті.

Наразі до мережі «Фуршет» входить 25 магазинів у різних регіонах України. Господарський суд Дніпропетровської області 18 січня 2021 року розпочав процедуру банкрутства дочірньої компанії «Ритейл Центр», яка володіє мережею «Фуршет».

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм