Сучасні і комфортні: у Франківську відкрили чотири оновлені двори. ФОТО

В Івано-Франківську відкрили одразу чотири новенькі двори відкрили.

Подвір’я на вул. Івасюка, 24, Хмельницького, 78-82, а також дві адреси – на вулиці Коновальця: 147 та 128-130 після капітального ремонту тепер просто не впізнати, пише Ратуша з посиланням на сайт міського голови.

Практично кожна адреса зазнала не лише оновлення покриття проїздів чи тротуарів. Але й отримала новий дизайн. Адже при проєктуванні робіт враховували сучасні потреби. Зокрема, облаштовували місця для паркування автомобілів, розширювали тротуари тощо.

Майже 2000 квадратних метрів нового подвір’я отримали жителі вулиці Хмельницького, 78-82. Депутат міської ради Михайло Яцків каже, що при ремонті врахували думку мешканців – зробили додаткові паркомісця, пішохідну зону. Загалом – великий обсяг робіт вдалося виконати. Жителі не приховують свого задоволення від змін. Адже тепер їм зручно та комфортно.

Довго чекали оновлень й на Коновальця, 128-130. За час існування будинку, якому понад 40 років, жодних робіт з благоустрою не проводили. Депутат Олег Капустяк розповідає, що тут замінили старе асфальтове та вимостили бруковані доріжки і розширили парковку, яка тепер поміщатиме 20 авто. До слова, тут дуже активні мешканці, які долучалися до проведення робіт.

Радіють змінам й на Коновальця, 147. Депутат Ігор Корсун наголосив, що пропри непросту фінансову ситуацію, все ж приступили до ремонту одного з найбільших дворів.

Роботи за цими адресами проводили на замовлення управління капітального будівництва.

Як наголосила депутатка Маріанна Смаль, на Івасюка, 24 на замовлення департаменту благоустрою зробили водовідведення, вимостили бруковані доріжки та облаштували проїзд між Івасюка, 24 та Івасюка, 26. Загальна площа, що зазнала оновлень – понад 1000 метрів квадратних.

“Раніше провели роботи із благоустрою перед будинком, зараз – завершили вже 2-й етап. А на черзі ще встановлення дитячого майданчика”, – розповіла депутатка.

Міський голова Руслан Марцінків наголосив, що впорядковувати двори стараються інтенсивно, а також планують роботи у різних мікрорайонах.

«Мікрорайони змінюються. І це дуже добре. Лише сьогодні відкрили 4 різні локації. Але це ще не все. Адже чимало адрес ще в процесі. Тому роботи не припиняємо», – прокоментував Руслан Марцінків та подякував ініціативній громаді, яка охоче долучається до позитивних змін на власному подвір’ї.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм