Студент Університету Короля Данила розробив програму з моніторингу коронавірусу

Першокурсник Університету Короля Данила розробив авторську програму з моніторингу коронавірусу в Україні та областях.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на пресслужбу університету.

Віталій Белей навчається на спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» в УКД. Хлопець написав комп’ютерну програму, яка дає інформацію про кількість хворих та тих, хто одужав, показує співвідношення загальної кількості громадян та тих, хто вже хворів. Сьогодні програма дає інформацію про стан справ в Україні та Івано-Франківській області.

Віталій Белей

Але розробник планує розширювати географію програми. На думку Віталія, програма буде корисною українцям від 20 років, які цікавляться життям області та країни. Така аналітика допоможе утриматись від прогулянок людними місцями в період сильного росту захворюваності. Алгоритми її роботи дуже прості: запускаєш виконавчий файл і отримуєш інформацію, – йдеться у повідомленні.

За словами в.о. завідувача кафедри інформаційних технологій, кандидата фізико-математичних наук Андрія Бойчука, робота Віталія є однією з багатьох розробок талановитих студентів даної спеціальності, які є актуальними та цінними для суспільства в умовах пандемії. 

Вікно програми прозоре, вона не заважає роботі, а важлива інформація залишається доступною без входу в браузер, – розповідає Віталій Белей. 

Для встановлення програми необхідно виконати два прості кроки:

  1. Завантажити програму Visual C++ за посиланням https://cutt.ly/bcQ2Qee та в один клік встановити її на персональному комп’ютері.
  2. Завантажити безпосередньо програму CoronaStats за посиланням (https://drive.google.com/file/d/1JDiFCZv9sDaTTRet6iWfyjJ3Ot6nL5Hd/view?usp=sharing) і просто відкрити її.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм