Степанов розказав, що працюватиме під час карантину вихідного дня

Через стрімке зростання хворих на COVID-19 Міністерство охорони здоров’я ініціює введення жорсткого карантину вихідного дня.

Про це на брифінгу повідомив очільник МОЗ Максим Степанов.

“Ми будемо пропонувати жорсткий карантин вихідного дня. Це означає, що у вихідні дні, тобто суботу та неділю, починаючи з 00:00 суботи до 00:00 понеділка, щоб в країні працювали виключно продуктові магазини, аптеки, транспорт, автозаправні станції, ветеринарні аптеки”, – зауважив він.

ДО ТЕМИ: Рада схвалила штрафи за неносіння масок 

За словами міністра, заклади громадського харчування зможуть працювати виключно на виніс.

“Все, що стосується решти магазинів, торговельно-розважальних центрів, ми рекомендуємо, щоб вони в суботу-неділю були зачинені”, – пояснив очільник МОЗ.

ДО ТЕМИ: Нові зони карантину: чотири міста та п’ять районів Франківщини потрапили у “червону”

“Тимчасовий режим карантину на вихідні, приблизно на кілька тижнів, може допомогти нам уникнути жорсткого локдауну. Таким чином ми уникнемо великого збільшення хворих і встигнемо підготувати необхідну кількість ліжок. Збільшення кількості ліжок, носіння масок та тимчасовий карантин вихідного дня дадуть хороший ефект. Наш сценарій розвитку епідемічної ситуації в холодну пору року буде далеко не найгіршим”, – зазначив Глава держави Володимир Зеленський під час селекторної наради з головами ОДА.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм