Стало відомо, як і де франківські пенсіонери можуть отримати матеріальну допомогу

В Івано-Франківську особам похилого віку, старшим 75 років, буде виплачуватися грошова допомога.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська.

Відповідно до доручення міського голови Руслана Марцінківа в Центрі надання адміністративних послуг, його всіх територіальних підрозділах та віддалених робочих місцях адміністратора (м.Івано-Франківськ, вул.Гетьмана Мазепи, 185, вул.Івана Павла II, 4, вул.Галицька, 124-А, с.Черніїв, вул.Стасюка, 4, с.Підлужжя, вул.Шевченка, 39, с.Березівка, вул.Шевченка, 24, с.Братківці, вул.Шевченка, 30, с.Добровляни, вул.Шевченка, 26, с.Колодіївка, вул.Чорновола, 1, с.Підпечери, вул.Січових Стрільців, 2) або в приміщеннях колишніх сільських рад (де не утворено ТП ЦНАП) приймаються заявки на отримання грошової допомоги від пенсіонерів, які старше 75 років та зареєстровані в Івано-Франківській міській територіальній громаді.

ДО ТЕМИ: Зарплати вчителів зростуть на 20% – рішення уряду 

Розмір допомоги складає: для пенсіонерів, які старше 75 років і мають пенсію менш як 3000 грн – 500 грн; для пенсіонерів, які старше 90 років 1000 грн.

Для отримання допомоги необхідно подати заяву, копію паспорта та ідентифікаційного коду. Всі необхідні копії працівники ЦНАПу будуть робити самостійно. Заяви на отримання грошової допомоги приймаються протягом усього робочого часу Центру надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська, його територіальних підрозділів та віддалених робочих місць адміністратора, – йдеться у повідомленні.

Телефон для довідок: 0342 -75-01-19.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм