Girl with face mask back at school after covid-19 quarantine and lockdown, raising hand.

У МОН розповіли, як працюватимуть заклади освіти з 25 січня

З 25 січня продовжують діяти обмежувальні протиепідемічні заходи для закладів освіти, визначені постановою Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року №1236. Водночас додаткові обмеження, встановлені на період 8-24 січня, втрачають силу.

Про це інформує пресслужба Міністерства освіти і науки України, пише Ратуша.

Під час карантину самоізоляції підлягають студенти, які прибувають в Україну для навчання у вишах з держави або є громадянами держав із значним поширенням COVID-19. Ця норма не застосовується до людей, щодо яких немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворою на COVID-19 особою.

Згідно з документом, на період дії карантину заборонено:

  • відвідувати заклади освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;
  • відвідувати заклади освіти у разі, якщо на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більше, як 50% учнів/студентів та персоналу закладу освіти;
  • проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю дітей з більше, ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів.

ДО ТЕМИ: Реєстрація в два етапи: як працюватиме електронна черга до перших класів у Франківську

Самоізоляції також підлягають ті, хто прибуває з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, АР Крим та Севастополя, крім людей, щодо яких немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворими на COVID-19. Зокрема, ця норма самоізоляції стосується:

  • осіб, які хочуть вступити до вишів, розташованих на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі;
  • осіб, які навчаються в закладах освіти, розташованих на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм