Стало відомо хто увійшов в новий склад Івано-Франківської обласної ТВК. ДОКУМЕНТ

На засіданні Центральної виборчої комісії сформували новий склад Івано-Франківської обласної територіальної виборчої комісії.

Головою комісії обрали Корнійчука Анатолія від політичної партії ВО”Батьківщина”, пише Ратуша.

Заступником голови комісії став Книш Віталій від політичної партії “ГОЛОС”. Секретарем комісії призначили Микитина Зеновія від політичної партії “За майбутнє”.

ДО ТЕМИ: Що робити, якщо ви не отримали запрошення на вибори

В оновленій обласній ТВК Прикарпаття по два представники від партій: ВО “Батьківщина”, “ГОЛОС”, “Європейська Солідарність”, “Слуга народу”, “Опозиційна платформа – за життя”; по одному від політичних сил: “За майбутнє”, “Партія захисників України”, “Перемога Пальчевського” та “Удар”.

Нагадаємо, ЦВК достроково припинила повноваження Івано-Франківської обласної ТВК – встановила факт одноразового грубого порушення Івано-Франківською обласною ТВК Виборчого кодексу України.

Також ЦВК звернулася до Національної поліції України для проведення перевірки викладених у постанові Комісії обставин за можливими ознаками порушення ст. 157 Кримінального кодексу України «Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії референдуму чи діяльності офіційного спостерігача» та в разі виявлення підстав вжиття згідно із законодавством України заходів реагування.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм