Стало відомо, скільки проєктів перемогло в Конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад

13 проєктів прикарпатських громад стали переможцями Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад 2020 року. 

Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківської обласної ради, пише Ратуша.

Громади-переможці підписали договори на реалізацію проєктів із Асоціацією органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку”.

ДО ТЕМИ: У Більшівцівській ОТГ визначили переможців проєкту “Бюджет участі”

Загалом на конкурс було подано 176 проєктів, з них:

  • Івано-Франківська область – 75,
  • Львівська – 52, Закарпатська – 37
  • Чернівецька – 12.

Програма підтримки ініціатив місцевих карпатських громад – показник того, як самоврядні органи регіонального рівня чотирьох областей єдині в Україні зібралися разом для того, аби фінансувати малі ініціативи громад. У жодній іншій частині України ми не зустрінемо такої солідарності очільників чотирьох областей, які малими кроками намагаються показати готовність до співпраці та привернути увагу  держави до ініціативи.

Ми готуємо проектні команди на місцях, які в майбутньому будуть мати можливість використовувати значно більший ресурс, – розповіла виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку” Галина Литвин.

ДО ТЕМИ: У П’ядицькій ОТГ визначили переможців проєкту “Бюджет участі”. ВІДЕО

За результатами конкурсного відбору переможцями визнали 13 проєктів, поданих від громад Прикарпаття, на загальну суму 3,7 мільйона гривень. Зокрема з обласного бюджету – 2,7 мільйона гривень і кошти подавачів – 959,6 тисяч гривень.

Для мене, як і для громад Івано-Франківщини, приємно, що найбільшу кількість проєктів подала наша область: зі 176 проєктів ми подали 75. Дякуємо громадам, які проявили ініціативу, і вітаємо 13 переможців, – зазначив заступник голови обласної ради Сергій Басараб.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм