Стало відомо, скільки коштуватиме для українців доза вакцини проти COVID-19

Ціна однієї дози вакцини від коронавірусу “CoronaVac” китайського виробництва, постачальником якої буде фармацевтична компанія “Лекхім”,  сягатиме 504 гривні. 

Про це повідомив голова наглядової ради групи фармацевтичних компаній Валерій Печаєв, пише Ратуша з посиланням на Українську правду.

За його словами, ціна буде єдиною для всіх покупців, щоб не було перепродажів, проте залежатиме від курсу долара. Тобто, якщо курс не буде змінюватися, то ймовірно ціна знизиться. 

Ціна може бути навіть меншою, адже продаж буде здійснюватися в гривнях. Все залежить від того, як буде рухатися курс долара. Якщо курс долару залишиться хоча б такий же  – вона буде меншою, – зазначив Валерій Печаєв.

ДО ТЕМИ: В Україні затвердили план вакцинації населення від COVID-19

ДОВІДКА: Група фармацевтичних компаній “Лекхім” уклала угоду щодо постачання у І півріччі 2021 року 5 млн доз вакцини проти COVID-19 з китайським виробником Sinovac Biotech. Крім того, “Лекхім” планує розпочати виробництво вакцини китайської компанії Sinovac Biotech від COVID-19. Компанії уклали угоду терміном на 5 років та планують організувати в Україні виробництво основного переліку вакцин. 

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм