Гайда в кіно: у якому режимі працюватимуть кінотеатри Івано-Франківська

Після трьох місяців карантину Івано-Франківські кінотеатри нарешті розпочинають свою роботу.
Після трьох місяців карантину Івано-Франківські кінотеатри нарешті розпочинають свою роботу.

Після тримісячної перерви в Івано-Франківську відкриваються кінотеатри.

Але подивитися фільм можна буде лише дотримуючись карантинних обмежень, пише Ратуша.

Як дізнавались наші кореспонденти, кінотеатри Івано-Франківська розпочнуть роботу не одночасно: “Космос” почав працювати вже сьогодні, а “Люм’єр” планує відновити роботу лише 9 липня.

Працюватимуть кінотеатри із заповненістю 50%, у холі проводитимуть температурний скринінг, а наявність маски обов’язкова лише у холі.

Зі слів адміністрації, збільшать час перерви між сеансами, щоб забезпечити кращу вентиляцію приміщення та дезінфекцію поверхонь.

Розсаджувати глядачів будуть у шахматному порядку, тобто два через два.

Також відомо, які фільми покажуть кіноманам.

 «У той день коли ми відкриваємось, 9 липня, у прокаті будуть фільм “Бладшот” та мультфільм “Уперед”, це ті фільми, які стартували у прокаті 12 березня, коли уряд оголосив про карантин у країні. Тобто старт прокату перенесли на 9 липня. Ну і будуть “Лессі. Повернення додому”, “Толока” та інші» , – зазначає комерційний директор кінотеатру “Люм’єр” Ярослав Кабин.

У кінотеатрі “Космос” покажуть не лише прем’єри, а й повернуть у прокат фільми “Пірати карибського моря: Помста Салазара” та “Вартові галактики 2”.

 З новинок глядачі зможуть переглянути фільми “Втеча з Преторії” та “Галас джунглів”. Тож усі хто скучив за переглядом фільмів у кінотеатри – гайда. Лише не забудьте про дотримання усіх заходів безпеки!

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм