Стало відомо, де пролягатиме новий туристичний маршрут “Бойківська сіль”. ФОТО

Нещодавно робоча група калушан, яка працює над створенням туристичного маршруту “Бойківська сіль” побувала в Долині та Голині.

У Долині для визначення головних локацій туристичного маршруту в рамках написання проєкту “Бойківська сіль” побували головні спеціалісти з розвитку туризму управління економічного розвитку міста Віктор Павлів, загального відділу виконавчого комітету Мар’яна Думенко, провідний геолог Калуської галургійної лабораторії ДУ Державного науково-дослідного і проєктного інституту основної хімії “НІОХІМ” Юрій Садовий та керівник Чорногірського пошуково-рятувального поста на горі Піп Іван та місцевий краєзнавець Василь Фіцак, пише Ратуша з посиланням на “Вікна”.

Автори проєкту побували на Долинському солезаводі. Цей об’єкт насамперед цікавий як туристична атракція, а в майбутньому — з перспективами залучення інвесторів.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті з’явився новий туристичний маршрут – «Стежка барона»

Також відвідали замулене джерело в селі Голині Калуської ОТГ. Після відвідин всіх місць і локацій, які можна включити в туристичний маршрут, була детально обговорена концепція спільного проєкту трьох громад — Долинської, Калуської та Новицької. Як відомо, проєктну заявку від трьох громад готують на конкурс від Українського Культурного Фонду для програми “Культура. Туризм. Регіони”.

Пріоритетами оголошеного конкурсу є: підтримка створення нових культурно-туристичних маршрутів з обов’язковим включенням об’єктів історико-культурної спадщини до них та розбудова партнерств між представниками секторів культури та туризму органів місцевого самоврядування з метою промоції культурного різноманіття регіону та розвитку культурно-пізнавального туризму, – йдеться у повідомленні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм