“Спорт проти тютюнопаління”: команда “За майбутнє” популяризує здоровий спосіб життя

22 та 23 серпня в Івано-Франківську триває Х Кубок ГО “Спільними зусиллями” з міні-футболу. В ювілейному турнірі беруть участь 27 команд.

Турнір, який організували представники команди “За майбутнє” вже став традиційним для Івано-Франківська.

Організатори турніру розповідають, що так популяризують та об’єднують мешканців Івано-Франківська навколо здорового способу життя.

Цей турнір проводиться з метою популяризації здорового способу життя, оскільки він проводиться під гаслом “Спорт проти тютюнопаління”. Впевнений у тому, що тільки сильна та здорова молодь може формувати заможне майбутнє нашої країни та Івано-Франківська, – розповідає представник команди “За майбутнє” Віталій Мерінов.

За цим турніром я вже спостерігаю кілька років, з кожним роком кількість команд збільшується, постійно приходять зовсім юні спортсмени і це тішить, що в Івано-Франківську розвивається спорт. Недавно наш “Ураган” став чемпіоном і сподіваємось, що серед цих спортсменів також є майбутні чемпіони України”, – говорить представник команди “За майбутнє” Едвард Смолинський.

Пограти у футбол разом з своїми друзями прийшов нігерієць Діамант Ранді:

Це хороший турнір. Я з Нігерії і для нас футбол – це національний вид спорт. А тому, коли почули про цей турнір, то одразу вирішили взяти участь. Тут є багато наших друзів, а тому хочемо зустрітися з ними на полі.

У турнірі беруть участь, як аматори, так і ті, хто має професійний досвід.

Всі в один голос кажуть: такі змагання – це ще одна можливість вийти на поле пограти у футбол та з’ясувати, хто кращий.

Це корисно для молоді, бо зараз не так багато турнірів, де можна пограти і побачити, що ти можеш. Тому вирішили перевірити себе і набути новий спортивний досвід, – говорить учасник турніру Андрій Харун.

Не знаємо, скільки ще продовжуватиметься карантин, а тому коли є можливість, то потрібно виходити на поле і грати. Особливо це стосується тих, хто хоче бути професійним футболістом, треба постійно грати та тренуватись, – каже Ігор з команди “Паркова алея”.

Фінальні матчі відбудуться 23 серпня.

Організатори запрошують усіх приходити та вболівати за команди наполе Коледжу фізичного виховання за адресою: вулиця Гетьмана Мазепи, 142А.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм