“Спорт для всіх”: на Косівщині пройшла спартакіада серед осіб з інвалідністю. ФОТО

На стадіоні Косівського ліцею №2 імені Михайла Павлика відбулася районна спартакіада “Спорт для всіх” серед осіб з інвалідністю. Цьогоріч у змаганнях взяли участь 36 учасників з різних населених пунктів нашого району.

Організаторами виступили: Косівська громадська районна асоціація інвалідів, сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації, Косівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Косівської РДА.

Голова Косівської громадської асоціації інвалідів Параска Мегеденюк і завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Михайло Мельничук привітали учасників з початком змагань та побажали перемоги.

ДО ТЕМИ: Франківка здобула перемогу на міжнародних змаганнях з веслування. ФОТО

Спортсмени-учасники змагались у кульовій стрільбі, городках, дартс, баскетболі, боулінгу, легкій атлетиці. У кожному виді визначили переможців окремо серед чоловіків і жінок.

Завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Михайло Мельничук, голова Косівської ГРАІ Параска Мегеденюк і головний суддя змагань Олександр Михлюк нагородили переможців змагань грамотами, кубками та медалями.

ДО ТЕМИ: Спортсменка з Прикарпаття здобула золото на змаганнях в Хорватії

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм