У Косові відбувся міжобласний турнір з боксу.ФОТО

Днями у Косові вперше відбувся міжобласний турнір з боксу, який присвячувався першій річниці створення громадської організації “Спортивний клуб боксу “База”.

У змаганнях взяли участь сім команд боксерів із Косова, Кутів, Коломиї, Чернівців, Хмельницької та Чернівецької областей, пише Ратуша з посиланням на Facebook-сторінку Косівської районної державної адміністрації.

Спортивну гордість Косівщини на турнірі відстоювали вихованці ГО «СКБ «База», які тренуються під керівництвом тренера Романа Козьменчука, та вихованці Косівської ДЮСШ «Гірське орлятко», які набувають спортивних навичок у боксі під керівництвом майстрів спорту України Сергія Цикаляка та Дмитра Луцького.

Серед вихованців ГО «СКБ «База» перше місце посіли: Роман Урбанович, Влад Нагнибедюк, Володимир Гуцуляк, Богдан Оглоб’як, Роман Волошенюк та Денис Матейчук.

ДО ТЕМИ: Франківець став бронзовим призером Чемпіонату світу з фітнесу. ФОТО

Друге місце – Степан Марусяк, Володимир Босак та Денис Бейсюк.

Третє місце – Юрій Луканюк, Арсен Сіглер, Дмитро Оглоб’як та Назарій Мельничук.

Серед вихованців Косівської ДЮСШ «Гірське орлятко» перше місце посіли: Босович Максим та Кузменюк Олександр.

Друге місце – Хаменушко Данило, Кифорак Валерій, Тарновецький Влад, Фірчук Артур.

ДО ТЕМИ: Юний франківчанин переміг на тенісному турнірі в Тернополі. ФОТО

Третє місце посів Зазубик Роман.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями, кожна команда – пам’ятним кубком за сприяння сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

За підсумками турніру відзначено таких кращих його боксерів.

Грамотою сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації нагороджені Андрій Урбанович та Назар Дуленчук за вагомий особистий внесок у розвиток боксу на Косівщині.

Хотілося б подякувати голові правління ГО «СКБ «База» Роману Козьменчуку, Андрію Урбановичу, Назару Дуленчуку, тренерам всіх команд-учасниць, суддівській бригаді та лікарю змагань за вдало проведений турнір та його високий організаційний рівень, за максимальне дотримання всіх санітарних норм у боротьбі із поширенням коронавірусної інфекції серед спортсменів.За повідомленням сектору у справахмолоді та спорту райдержадміністрації, – йдеться в дописі.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм