Сотні маленьких прикарпатців відвідали «Буковель» у рамках проєкту «Різдвяне диво». ФОТО

Спільний проєкт Благодійного фонду Олександра Шевченка та БО «Konyk Help» «Різдвяне диво» започаткований три роки назад. Впродовж цього часу сотні дітей учасників війни, діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування та з малозабезпечених родин мали нагоду відвідати ТК « Буковель».

Програма проєкту передбачає мандрівки в гори, екскурсії туристичним комплексом, поїздки на підйомнику, театралізоване дійство та солодкі сюрпризи.

Вже третій рік поспіль завдяки цьому проекту ми їздимо з дітьми на «Буковель». Дітям дуже подобається, адже тут неймовірні краєвиди та цікаві атракції. Цього разу приїхала з чотирма наймолодшими сюди. Ми всі у захваті, – розповідає мама шести дітей Ліліана Одосій.

ДО ТЕМИ: В рамках програми БФ Олександра Шевченка понад 16 тисяч першокласників освоїли катання на лижах

Мета проєкту «Різдвяне диво» – подарувати малюкам та їхнім батькам напередодні Різдва справжню казку, із позитивними емоціями, радісними моментами і незабутніми враженнями.

В дітей дійсно неймовірні емоції. Величезна подяка курорту «Буковель», а також Олександру Шевченку, який посприяв, щоб нам цього року вдалося зробити для цих дітей дійсно різдвяне диво, – говорить голова БО «Konyk Help» Назар Тодорів.

ДО ТЕМИ: Олімпійські ігри в “Буковелі”: туристичний курорт виділив 10 гектарів для біатлонного комплексу. ВІДЕО

Загалом у рамках проєкту «Різдвяне диво» у Буковелі побувало майже 4 сотні дітей із Коломийщини.

Кілька років поспіль ми спільно справді намагаємось подарувати диво, новорічну казку діткам учасників війни, діткам-сиротам та позбавленим батьківського піклування. Цього разу в серце Карпат завітали пів сотні дітлахів із Коломийщини. Тішусь, що вдалось зробити для них свято і подарувати позитивні емоції, – каже засновник ТК «Буковель» Олександр Шевченко.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм