Сонячна електростанція в кредит: в чому вигода?

Енергонезалежність – мрія більшості власників приватних будинків, адже на забезпечення електроенергією дому щомісяця доводиться викладати кругленьку суму.

Особливо це питання важливе для будинків, розташованих далеко від ліній електропередачі – підключення будівлі в цьому випадку коштує чимало. І набагато вигідніше встановлення сонячної електростанції під ключ.

Але й у цьому випадку першочергові витрати на купівлю і монтаж обладнання теж не малі і один з найвигідніших та найдоступніших варіантів – СЕС в кредит.

Компанія «Сонячні системи» допомагає з добором та встановленням устаткування сонячних електростанцій в кредит на вигідних умовах для користувача.

Вигода кредиту на СЕС

Держава в останні роки активно підтримує перехід на відновлювані джерела енергії та впроваджує вигідні умови для власників СЕС, щоб збільшити кількість сонячних електростанцій.

Одна з ініціатив, кредитування на купівлю обладнання. Державні та приватні банки пропонують вигідні умови з мінімальними першим внеском та кредитною ставкою. А враховуючи те, що окупність навіть автономної сонячної електростанції становить 20-25 років – перевага її встановлення очевидна.

Особливо це стосується будинків, які розташовані далеко від ЛЕП – вартість підключення до ліній електропостачання і щомісячні витрати на електрику значно перевищують вартість сонячної електростанції навіть з урахуванням «відсотків по кредиту».

Купівля та введення в експлуатацію гібридної СЕС буде ще вигідніше: період її окупності значно менший (до 10 років), також власник отримує додатковий дохід від продажу надлишків виробленої електроенергії державі за «зеленим тарифом».

Сума доходу залежить від обсягу проданої електрики та періоду запуску станції: від 14 до 18 євроцентів за 1 кВт-годину. При дозволеній максимальній потужності домашньої СЕС до 30 кВт «надлишок» може не лише перекрити розмір кредитної ставки (відсотків по кредиту), а й частково суму виплат.

Багато компаній, які займаються продажем та встановленням СЕС, пропонують клієнтам власні кредитні програми з вигідними умовами. Також вони оформлюють документи по «зеленому тарифу» та здійснюють сервісне обслуговування обладнання.

І наостанок, не варто забувати, що користування енергією від відновлюваних джерел не лише економічно вигідна альтернатива, а й значний вклад в покращення екологічної ситуації в нашій країні і в усьому світі.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм