“Захистіть собак!”: у Франківську під стінами ОДА пройшов мітинг проти отруєння тварин. ФОТО

Сьогодні під стінами Івано-Франківської облдержадміністрації відбувся мітинг проти масового отруєння собак “За безпеку тварин в Івано-Франківську”.

Невідомі залишають на вулицях міста приманки з отрутою, яка вбиває тварин, пише Ратуша.

За словами депутата Івано-Франківської міської ради Андріана Волгіна, наразі постраждало близько 20 собак.

Я знаю, що постраждало вже п’ять господарських собак і більше десятка бездомних. Але хочу наголосити, що всі тварини стерилізовані та вакциновані. Вони мають своїх опікунів, люди приходять і годуюсь їх, – наголошує Андріан Волгін.

Пані Людмила прийшла на мітинг з безпритульною собакою Снупі, яку знайшла на вулиці Пасічна.

Я рятую собак, яких отруюють на вулицях. В четвер рятувала собаку Діну з нашого району. Було дуже страшно спостерігати за тим, як вона страждає. Нам трапився хороший перехожий, який запропонував відвезти її у ветклініку. Зараз вона вже одужала і чекає на своїх хазяїнів, – ділиться пані Людмила.

Як зазначає голова організації “Дім Сірка” Наталія Когут, волонтери обійшли вже більшість аптек міста, склали опис чоловіка, який купував отруту і маршрут за яким він діяв.

Ми виявили опис людини, яка це все купувала. Чому це роблять волонтери? Це повинні робити правоохоронці! А від них реакції немає.

Наразі найбільше отруєнь зафіксували на Німецькому озері та на вулицях Шевченка, Ленкавського, Бельведерській, Галицькій, Мазепи, біля дитсадків і шкіл.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм