Головний комунальник Франківська розповів, як зменшити платіжки за комуналку в два рази

Сьогодні, 12 січня, під час оперативної наради заступник міського голови, директор Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Михайло Смушак розповів, як скористатися програмою “Енергодім”.

За його словами, завдяки цій програмі 80% вартості енергомодернізації оплачує міський бюджет і Фонд енергоефективності, пише Ратуша. А участь у програмі можуть взяти будинки, які входять до ОСББ.

Енергомодернізація дозволить зменшити рахунки за комунальні послуги до 50%. В першу чергу це стосується теплопостачання. Також це покращить зовнішній вигляд будинків, збільшить вартість нерухомості. Є два пакети “Легкий” і “Комплексний”, – зазначив Смушак.

Також розповів про три етапи участі: найперше – голова ОСББ має ухвалити рішення про участь у програмі і провести енергоаудит. Вартість становить від 4 до 20 тисяч гривень. Після цього визначають пакет і затверджують кошторис. ОСББ дає тільки 20% від вартості.

ДО ТЕМИ: Влада Івано-Франківська протестуватиме проти підвищення комунальних тарифів 

У програмі “Енергодім” взяли участь такі ОСББ з Івано-Франківська: Гаркуші, 19, Йордан, Богунська, 4, Молодіжна, 36. І ще 2 ОСББ подали заявки,- додав Михайло Смушак.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм