“Слуги народу” виступили проти “пропаганди гомосексуалізму та трансгендеризму”

Народні депутати від «Слуги Народу» Георгій Мазурашу та Олена Лис зареєстрували у Верховній Раді законопроєкт, який вводить адміністративну відповідальність за “пропаганду гомосексуалізму та трансгендеризму”.

Проєкт зареєстрували 22 липня. Його текст поки не оприлюднений, тому незрозуміло, що саме автори мають на увазі під “пропагандою” і як саме пропонують її карати, пише Ратуша з посиланням на Громадське.

Правозахисний ЛГБТ-центр “Наш світ” заявив, що депутати “ясно продемонстрували свою підтримку російської політики і з готовністю встали під знамена руху за “традиційні цінності”, очолюваного Росією”.

Зайвим буде казати, що гіпотетичне ухвалення подібного закону в Україні відразу поставить хрест на євроінтеграції та зробить нашу державу “ізгоєм” у сучасному вільному світі. На щастя, шанси його ухвалення абсолютно нульові, але керівництву “Слуги Народу” варто було би звернути увагу на законодавчі ініціативи їхніх нардепів, які грубо суперечать декларованим принципам цієї партії та політичному курсу нашої держави, — йдеться в заяві організації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 77% весіль на Прикарпатті порушують протиепідемічні вимоги

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм