Олександру Сичу присвоїли науковий ступінь доктора політичних наук. ФОТО

26 листопада в Інституті політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України відбувся захист дисертації «Сучасний український націоналізм: політологічні аспекти трансформації парадигми».

Після наукової дискусії прийняли одноголосне рішення (17 – «за») – присвоїти Олександру Сичу науковий ступінь доктора політичних наук за спеціальністю 23.00.01 – теорія та історія політичної науки, пише Ратуша з посиланням на його фейсбук-сторінку.

Це був складний шлях і мені його допомагали долати багато рідних мені людей та колег і однодумців. Дякую Інституту політичних та етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України, провідній науковій установі політологічного профілю у державі, за можливість пройти у її стінах докторантуру, підготувати та захистити докторську дисертацію! – зазначив Сич.

Також подякував Прикарпатському національному університету імені Василя Стефаника за отримані в його стінах фундаментальні знання.

ДО ТЕМИ: Олександр Шевченко став почесним доктором богословської академії. ФОТО

Найбільше дякую моїй дружині, дітям та внукам, бо тисячі годин часу та енергія, віддані дисертаційному дослідженню у вечірні години, вихідні та святкові дні – це час, забраний у вас і тепло, заборговане вам! – додав Олександр Сич.