Село на Прикарпатті віддасть 200 тисяч своєму депутатові за прибирання снігу

Ямницька сільська рада на Прикарпатті замовила прибирання снігу за 200 тис. грн в депутата своєї сільської ради Михайла Третяка.

Михайло Третяк – підприємець, обраний депутатом Ямницької сільської ради на місцевих виборах в жовтні 2020 року, пише Ратуша з посиланням Наші гроші. Львів.

Це не перший досвід депутатської діяльності для нього. На перших виборах до ради об’єднаної територіальної громади у 2017 році Третяк  вже був обраний депутатом Ямницької сільської громади, балотувався від політичної партії Арсенія Яценюка «Народний фронт».

ДО ТЕМИ: “Куди йдуть їхні гроші?”: Марцінків обурений заборгованістю зарплат для прибиральників

За даними декларації за 2019 рік, депутат не володіє жодним майном чи земельними ділянками. Натомість користується правом проживати в житловому будинку в селі Павлівка Тисменицького району, де він і зареєстрований.

Свою підприємницьку діяльність Михайло Третяк веде з 2004 року. Основним замовником підприємця є Ямницька сільська рада. Від неї він протягом 2020-2021 років отримав 97% від усіх підрядів. А це – 7,9 млн грн зі загальних 8,1 млн грн. Серед найдорожчих замовлень сільської ради – будівництво каналізації в селі Ямниця за 1,5 млн грн, капітальний ремонт тротуару в селі Рибне вартістю 916 тис. грн та реконструкція пам’ятника Тарасу Шевченку в селі Сілець за 295 тис. грн.

Як виявилось, це поширена практика серед місцевих рад замовляти прибирання снігу в підприємців, дотичних до місцевої законотворчості чи навіть виконавчої влади. Наприклад, у селищі Східниця на Львівщині дороги прибиратиме ТОВ ЛРЦ «Здоров’я», яке належить дружині селищного голови Івана Піляка – Мар’яні Піляк. А розчищення снігу в Солонківській громаді доручили ТОВ «АПП «Львівське», яке пов’язане з головою цієї ж громади Богданом Дубневичем, – йдеться у повідомленні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм