СБУ шукає на Прикарпатті “терористів”

За сценарієм тренувань, умовна «диверсійна група» прибула в гірську частину території Прикарпаття.
За сценарієм тренувань, умовна «диверсійна група» прибула в гірську частину території Прикарпаття.

Перша фаза планових тактико-спеціальних навчань під керівництвом координаційної групи Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України розпочалася в Делятинській об’єднаній територіальній громаді.

До заходів залучені підрозділи СБУ, Збройних Сил України, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії, Держприкордонслужби, а також представники органів державної виконавчої влади і місцевого самоврядування.

За сценарієм тренувань, умовна «диверсійна група» прибула в гірську частину території Прикарпаття для вчинення диверсії на одному з військових об’єктів.

Також серед завдань «зловмисників» – серія «терактів» на місцевих об’єктах критичної інфраструктури. Наразі правоохоронці вживають комплекс заходів щодо виявлення і знешкодження умовних «диверсантів».

Організатори навчань звертаються до жителів і гостей району з розумінням поставитися до можливих перевірок документів і транспортних засобів.

Тренування відбуваються у межах чинного законодавства і покликані вдосконалити алгоритми дій відповідних підрозділів щодо попередження та нейтралізації терористичних загроз.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм