Санітарні кімнати, розмітка, опитування школярів: яким на Прикарпатті буде навчання з 1 вересня

Без нагальної потреби не пускатимуть в школу навіть батьків.
Без нагальної потреби не пускатимуть в школу навіть батьків.

Навчання в школах з 1 вересня залежатиме від того, у якій зоні епідеміологічної небезпеки знаходиться навчальний заклад.

Про те, яким буде навчання в умовах карантину на нараді в облдержадміністрації обговорили обласні посадовці – голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів та начальник Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Віктор Кімакович, пише Ратуша.

Для нас дуже важливим є налагодження процесу комунікації. Якщо тільки буде оголошено, що район в червоній зоні, нам треба буде терміново реагувати. Так само треба буде реагувати і тоді, коли той район буде виведений з цієї зони, для того, щоб по-новому запустити освітній процес з дистанційної форми у звичайну, – розповів Кімакович.

ДО ТЕМИ: Без урочистих лінійок і масок на уроках. МОН розповіло про навчання в умовах карантину

За його словами, в кожному навчальному закладі мають бут облаштовані куточки, де є місце обробки рук антисептиком, сміттєві баки для використаних засобів захисту та санітарні кімнати. Також повинна бути розмітка, щоб діти розуміли, на якій відстані один від одного знаходитися безпечно.

Велика увага буде до обладнання медичних пунктів, мають бути безконтактні термометри. Бо всі працівники в закладах освіти повинні проходити температурний скринінг перед початком роботи. А дітей регулярно опитуватимуть про стан самопочуття та відповідно реагуватимуть, – додав начальник департаменту.

Також зазначив, що харчуватимуться школярі в умовах карантину по-новому.

Зараз розглядають питання про те, чи можна організувати в школах сендвічне харчування. Головний санітарний лікар сказав, щоб ми надсилали запит від Міністерства освіти і науки для розгляду такого варіанту харчування.

Стороннім у школу заходити буде заборонено. Без нагальної потреби не пускатимуть навіть батьків.

Щодо масок, то під час проведення уроків вони не обов’язкові для учнів. Вчителі ж повинні змінювати їх що три години.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм