Реклама на вулицях та ЗМІ: мер Франківська розповів, кому і скільки платить за піар

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів, до яких рекламних ходів вдається його команда, аби показати діяльність міської влади та партії, до якої він належить.

Про постійні прямі ефіри, рекламні публікації в ЗМІ та піарні бігборди очільник Франківська розповів у інтерв’ю для “Української правди”.

– З вашого боку спостерігається досить системний піар. Хто ваш політтехнолог?

Політтехнолог? Нема в мене політтехнолога. Є друзі, які мене консультують, які дають якісь ідеї. Але я сам багато чого розумію. Слухайте, я все життя у виборах. Все життя я сам був керівником виборчих штабів. Я пройшов шлях від того, хто роздає газети на вулиці!

ДО ТЕМИ: Руслан Марцінків: Я не змінив своєї думки – гей не може бути патріотом

За словами Марцінківа, ідеї для піару придумує здебільшого сам. Подекуди, хтось щось може підказати і порадити.

– Скільки витрачаєте на свій піар, наприклад, за останній місяць?

 Ну, по-різному. Це не можна виміряти тільки грошима. Чому? Я поясню: білборди для прикладу. Є Олег Капустяк, який є власником білбордів, який “свободівець” – депутат міської ради. Воно мені не коштує так, як на ринку.  Є ще поліграфія для прикладу. Є Роман Онуфріїв, Петро Гавриш – депутати міської ради, “Лілея НВ”.

Ідеї для телебачення генерує сам і це, зазначає очільник міста, цікаво для журналістів. Частково з місцевими медіа є договори про висвітлення діяльності:

Ми висвітлюємо діяльність органів місцевого самоврядування, тому що люди мають знати, що відбувається: як сесія відбулася, як виконком відбувся, що влада зробила, що не зробила. Ну, зокрема, навіть програми спілкування в живому режимі – люди питають, я відповідаю.

ДО ТЕМИ: Марцінків пропонує зрізати незаконно встановлені білборди бензопилою

Кожного тижня Руслан Марцінків в прямих ефірах спілкується з людьми, які телефонують, висловлюють свою думку та ставлять запитання, які їх цікавлять. Зокрема, в четвер о шостій годині Марцінків в онлайн-включенні на телеканалі “Вежа”, о сьомій телеканалі — “Галичина”, о восьмій телеканал — “Раі”.

– Гроші за це платите?

“Вежі” не платимо, це наше комунальне телебачення, а щодо “Раі” і “Галичини” – ми маємо договори про висвітлення діяльності міської влади. 

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм