Руслан Марцінків: Про жодне здорожчання квартплати не йдеться

Міський голова Руслан Марцінків спростував інформацію про підвищення квартплати та пояснив, що жодного здорожчання послуг квартплати не планується.

На минулій оперативній нараді мова йшла про оптимізацію витрат та податків, пише Ратуша.

“Те, що є зараз – мене не влаштовує. Коли переглядаю фінансові відомості деяких КП, то бачу, що майже 15 млн йде на сплату ПДВ. Ці гроші, фактично, тікають з міста. Тому слід оптимізовувати податки і видатки. Звісно, що мова йде про їх врегулювання в рамках закону. Адже ці кошти можуть бути використані в цілях міста для проведення необхідних робіт. Насправді реформа житлового фонду виявилася не ефективною. Я не задоволений тим, що зараз практично нічого з ремонтів не робиться. Мусить бути інвестиційна складова. Коли 5-10 гривень зі щомісячних платежів ітимуть саме в інвестиційну складову. Коли люди знатимуть, що, до прикладу, в рік ремонтуємо декілька ліфтів”, – розповів Марцінків.

Він також анонсував про створення нового КП “Затишний дім”. Воно обслуговуватиме житловий фонд теперішніх “Балтія сервіс”, “Дирекція замовника” та “Теплий дім”.

“Балтія сервіс – це приватник, що виграв на тендері надання послуг з обслуговування будинків. Але, на жаль, не надає їх належно. Тому ці будинки також плануємо віддати на обслуговування комунального підприємства”, – пояснив Марцінків.

Міський голова зауважив, не розуміє звідки взялася інформація про підвищення квартплати.

“Деякі медіа вирішили поливати брудом міську владу наче б то за підвищення тарифу на квартплату! Так от, жодного слова про підвищення тарифу на нараді не йшло. А йшлося про оптимізацію видатків декількох підприємств і вивільнення коштів на поточні ремонти!”, – прокоментував ситуацію Руслан Марцінків.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм