Розпочався відбір до Футбольної Академії Прикарпаття

Футбольна Академія Прикарпаття запрошує спробувати свої сили під час відбору до академії головної футбольної команди області ФК Прикарпаття!

Відбір для талановитих юнаків 2004-2008 р. н., які прагнуть досягнути висот у футболі, пише Ратуша.

Відбір проходитиме під куполом спорткомплексу Академії НФК “Ураган” на футбольному полі з штучним покриттям за адресою м.Івано-Франківськ, вул. Пасічна, 55. Початок о 10:00.

  • 4 грудня – для футболістів 2008 р.н.
  • 11 грудня – для футболістів 2006-2007 р.н.
  • 18 грудня -для футболістів 2004-2005 р.н.

ДО ТЕМИ: Чотири франківські футзалісти зіграють проти Молдови у складі збірної України 

Для участі у відборі потрібна попередня реєстрація: https://bit.ly/3koXQqJ

Бажаючим взяти участь у відборі, з собою потрібно мати відповідну футбольну форму, яка відповідає зовнішній температурі повітря❄️, футбольне взуття, яке використовується на сучасних полях з штучним покриттям (взуття на 13-ти шипах, взуття на металевих шипах заборонено). Довідка про стан здоров’я від сімейного лікаря, – йдеться у повідомленні.

Також у зв’язку з карантинними обмеженнями у день відбору буде проведений температурний скринінг кожного учасника, який повинен відповідати нормам здорової людини. Під час відбору на футбольному полі можуть знаходитись ЛИШЕ УЧАСНИКИ, а доступ глядачам (родичам, друзям, тощо) БУДЕ ЗАБОРОНЕНИЙ. Просимо з розумінням поставитись до ситуації, що склалася.

Детальніше про відбір можна дізнатись за номером +38 066 60 90 320

Більше інформації на офіційній сторінці https://www.facebook.com/footballacademypr