Рибний конфлікт: у Бурштині ніяк не можуть поділити рибгосп

Рибний конфлікт у Бурштині.

Захоплення рибгоспу. В місті Бурштин, що на Франківщині, вже кілька місяців поспіль триває конфлікт щодо поділу рибного господарства.

Відтак, за цей час обидві сторони так і не порозумілись.

6 березня, на територію Бурштинського рибгоспу, за словами нинішнього директора, приходять невідомі. Представляють документи, мовляв він, Віктор Матейко, вже не керівник. Далі погрози і конфлікт за конфліктом. Чоловік кілька разів звертався до поліції, втім жодної відповіді так і не отримав.

“Бездіяльність поліції була повна, ніхто ні в чому не розбирався, ніхто ніде мене не викликав і ніяких дій відносно того не було. Через місяць я ще раз написав заяву у поліцію про те, що проходить розкрадання державного майна. Ніхто знову не відреагував. Після того ми написали заяву в Міністерство юстиції, про те, щоб оскаржили дії реєстраторів, які провели незаконні реєстраційні дії відносно тих осіб, які прийшли на територію”, – коментує Віктор Матейко.

Минуло три місяці і Мін’юст скасовує усі реєстраційні дії за цей період, а директором Рибгоспу стає знову Віктор Іванович. Та потрапити до свого кабінету чоловік досі не може.

З поверненням на свою посаду, каже, хотів би провести інвентаризацію. Але цього зробити не дають.

“Зараз, коли я повернувся на територію, я ж не хочу брати на себе відповідальність за майно, яке протягом чотирьох місяців стояло без мого контролю. Тому я призначив комісію для інвентаризації державного майна. Щоб приступити до роботи знаючи, яке майно залишилося”, – каже Матейко.

Сюжет ОТБ “Галичина”

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм