У Франківську е-реєстрація дітей до першого класу розпочнеться лише з 1 березня

В Івано-Франківську реєстрація дітей до перших класів здійснюватиметься за допомогою електронної черги.

На цьому вкотре наголосила заступниця міського голови Вікторія Дротянко під час онлайн-прийому, пише Ратуша.

За її словами, електронна реєстрація першокласників одразу ж набула популярності й великого обговорення, тому батьки чим швидше хочуть зареєструвати дитину до школи.

Шановні батьки! Будь ласка, не реєструйте поки своїй діток. Адже реєстрація розпочнеться лише 1 березня 2021 року. Якщо ви маєте можливість зайти в електронний кабінет і зареєструвати дитину – це не означає, що вона буде зареєстрована, – зазначила Вікторія Дротянко.

ДО ТЕМИ: Реєстрація в два етапи: як працюватиме електронна черга до перших класів у Франківську

Наразі проходить етап навчання адміністраторів шкіл, які будуть проводити електронну реєстрацію та збирати всі необхідні документи.

Технічно ви все-таки можете зайти на сайт, залишити свої дані і, так би мовити, зареєструвати дитину, але реєстрація ще не працює. Тому, будь ласка, з 1 березня, коли все буде налаштовано, ви зможете офіційно зареєструвати свою дитину. Батьки, які вже ніби то зареєстрували дитину, я вас буду дуже просити з березня ще раз це зробити, – сказала заступниця міського голови.

Вікторія Дротянко додала, що в разі виникнення запитань, будь-хто з батьків може звернутися до адміністратора школи свого округу, якого призначив директор.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм