Ресторатори Франківська готують позов до Кабміну

Івано-франківські ресторатори судитимуться з Кабінетом Міністрів через запровадження карантину “вихідного дня”. 

Про це Суспільному Карпати повідомила голова Асоціації рестораторів Івано-Франківська Оксана Камінська, пише Ратуша.

Ми маємо намір відстоювати своє право на працю в суді. Плануємо разом з юристами подати позов на Кабмін. Будемо закликати рестораторів з інших міст також до нього доєднуватися. Тому що такі заходи – повна смерть бізнесу. Це рішення свідчить про повне нерозуміння очільників країни того, що відбувається, і як функціонує та чи інша галузь, – зазначила Оксана Камінська.

Також представниця рестораторів зазначила, що це рішення жодним чином не допоможе зменшити кількість захворювань, а тільки збільшить безробіття.

ДО ТЕМИ:  В Україні вводять карантин вихідного дня: що це означає

За словами Камінської, саме у вихідні кав’ярні та ресторани заробляють до 50-60 відсотків від усієї виручки. І це дає можливість закладам функціонувати і оплачувати фінансові зобов’язання.

У Франківську власники мережі “23 ресторани” вирішили ігнорувати введення карантину вихідного дня та працювати в режимі попередніх карантинних обмежень:

Продовжуємо дотримуватись санітарних обмежень, тримати дистанцію та посміхатись під масками

ДО ТЕМИ: «Це призведе до економічних втрат і звільнення людей»: Марцінків про карантин вихідного дня

Нагадаємо, 11 листопада кілька сотень власників і працівників закладів громадського харчування вийшли на акцію протесту проти карантину вихідного дня.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм