Рекорди областей України у 2020 році: чим відзначилося Прикарпаття

Говорити, що 2020 рік був тяжким та сповненим випробувань уже стало добрим тоном, однак ми хочемо згадати й про успіхи. У якій області дисципліновано виплачують зарплату? Де найшвидше тестують на коронавірус? У якому регіоні України збудували найбільше доріг?

«Слово і діло» пропонує подивитись, чим найбільше відзначилася кожна область України у 2020 році, пише Ратуша.

Зокрема Івано-Франківська область стала лідером за рівнем забезпечення госпітальної бази, який становить 21,2% забезпечення на 10 тис. населення. В умовах епідемії коронавірусу такому показнику можуть позаздрити всі області.

У Закарпатській області, наприклад, відремонтували найбільше доріг в рамках програми «Велике будівництво». Загалом протягом року встигли відновити близько 300 км доріг.

А Київська область може похвалитися найбільшою кількістю новостворених місць у дитсадках. Міносвіти повідомило, що загалом в країні вдалося створити 12 151 додаткове місце.

Львівська область стала лідером рейтингу євроінтеграції «Євромапа України-2», набравши 228 балів із 342 можливих. Також область перемогла в конкурсі секторальної підтримки проєктів регіонального розвитку, запропонувавши понад 70 проєктів. Крім того, на Львівщині найкраще впоралися з освоєнням коштів дотації на утримання корів. Загалом 50 фермерських господарств отримали 6,5 млн грн на утримання 1 296 корів.

У Тернопільській області зафіксували найшвидші терміни проведення тестування на наявність COVID-19. Середня тривалість тестування становить 0,8 дня.

У Чернівецькій області найпунктуальніше платять зарплату. Станом на 29 грудня 2020 року заборгованість становила 3,9 млн грн, що є найнижчим показником по країні.

Всі області та рекорди: http://bit.ly/385qAl

Також можна пригадати, яких рекордів досягла кожна область України у 2019 році.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм