Рейтинг букмекерських контор в Україні — як вибрати БК

Як можна вибрати букмекерську контору використовуючи рейтинг букмекерських контор в Україні. Які фактори були враховані при складанні рейтингу.

Рейтинг букмекерських контор в Україні — як вибрати БК, законодавчий статус, фактори рейтингу

Рейтинг букмекерских контор в Украине дозволяє швидко знайти підходящу контору для ставок. При його складанні були враховані всі основні параметри, що робить його досить об’єктивним і зручним для використання. H2 Чому важливо не помилитися з вибором букмекерської контори На поточний момент на українському ринку беттінгу представлено близько 100 різних букмекерських контор.

Далеко не всі з них можуть запропонувати хорошу лінію, відповідні коефіцієнти та інші умови. Тому завдання про те, як підібрати кращі букмекерські контори України є вкрай актуальною. Якщо ж вибрати не підходить контору, то можна не тільки вигравати значно менші суми, але також і бути обдуреним і лише втратити гроші, без шансів на їх виграш.

Допомогти не потрапити в таку неприємну ситуацію здатний наш рейтинг БК, в якому зібрані тільки легальні букмекери пропонують своїм користувачам відповідні умови.

Законодавчий статус букмекерських контор в Україні

Народження українського ринку букмекерських ставок відбулося в 1991 році відразу ж після розпаду СРСР. Беттінг досить непогано розвивався, як і інші сфери грального бізнесу до 2009 року. У 2009 році в силу вступила заборона на діяльність букмекерських контор. Проте більшість букмекерських контор пішли в інтернет, де продовжили надавати власні послуги.

У 2020 році в сфері ігрового бізнесу намітився перелом, через те, що Верховна Рада розпочала активну діяльність по його легалізації. У серпні 2020 року в силу вступив закон, за яким діяльність букмекерських контор стає легальною.

Які фактори враховувалися при складанні рейтингу

Щоб скласти об’єктивний рейтинг букмекерських контор України фахівці враховували цілий ряд різних факторів, серед яких:

• Коефіцієнти. Від розмірів коефіцієнтів багато в чому залежить і розмір виграшу Беттери. На коефіцієнти дуже впливає маржа букмекерської контори.

• Наявність ліцензії. Слід віддавати перевагу букмекерських контор мають ліцензію на власну діяльність. Вони виконують взяті на себе зобов’язання. Тому наш рейтинг легальних букмекерських контор дозволяє уникнути можливого обману та інших подібних неприємностей.

• Лінії. Вибір подій для ставок є важливим аспектом успіху букмекерської контори. Беттери люблять, коли можна ставити не тільки на популярнішим події, але також і на менш відомі.

• Розпис лінії. Якщо розпис лінії в букмекерській конторі досить широка, то її клієнти можуть зробити ставки на різні випадки.

• Бонусна система. Зараз чимала кількість букмекерських контор надають своїм користувачам всілякі бонуси. Наш рейтинг бк в Україні враховує цей аспект.

• Відгуки. Складаючи рейтинг, експерти також враховували та відгуки реальних користувачів про різні букмекерських конторах. Увага приділялася як позитивним, так і негативним відгуками.

• Зручність використання. Зверталася увага також і на те наскільки зручний і функціональний сайт букмекерської контори, чи є у нього мобільна версія і мобільний додаток.

• Служба підтримки. Важливо щоб служба підтримки працювала оперативно і могла інформативно відповісти на будь-яке поставлене питання. Також враховувалася і кількість каналів зв’язку з саппортом.

Завдяки тому, що фахівці змогли врахувати всі ці моменти, рейтинг букмекерських контор відрізняється об’єктивністю і може бути успішно використаний для вибору відповідного варіанту.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм