Реанімація Франківської центральної міської лікарні повністю заповнена хворими на COVID-19

Завантаженість ліжок у Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні станом на 27 січня становить 70 %.

Про це Суспільному Карпати розповів головний лікар медзакладу Тарас Масляк. За його словами, реанімація лікарні повністю заповнена, пише Ратуша.

Іде ріст захворюваності. От сьогодні було 25 хворих, позавчора – 8, а за увесь минулий тиждень – 30. Ми бачимо, шо вона не падає, не йде на зменшення. Лікарня завантажена на 70 %. Хворі поступають важкі, запущені, вони лікуються вдома, в районах. В мене реанімаційне відділення запаковане. Там 11 людей лежить. Перша частина людей – це кисневозалежні. Важких привозять до нас із Коломиї, Надвірної. Частина людей звідти одразу йде в реанімацію, – розповів головний лікар.

ДО ТЕМИ: За минулу добу від COVID-19 одужало майже 200 прикарпатців

Також додав, що проблем з киснем в лікарні немає. Наразі там доробляють нову мережу постачання кисню в медичні відділення.

Ми зараз працюємо над тим, що робимо мережі. Бо в мене станція є, вона працює, тут проблем нема. Просто ми плануємо збільшити об’єм. В нас є балон на 3 тонни кисню, а ми плануємо збільшити на 10. Але ця потреба не є нагальна. Кисень як був, так є, – зазначив Тарас Масляк.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм