Радниками голови Івано-Франківської ОДА стали ексголова Луцької РДА, його син та колишня заступниця

Колишній голова Луцької райдержадміністрації Ігор Ярмольський, його син Андрій Ярмольський та колишня заступниця Інна Бас стали позаштатними радниками новопризначеного голови Івано-Франківської облдержадміністрації Андрія Бойчука.

Про це йдеться у розпорядженнях Андрія Бойчука від 28-го та 30-го грудня, оприлюднених на сайті ОДА, пише ВолиньPost.

Як вже писала Ратуша, загалом голова Івано-Франківської ОДА, якого Зеленський призначив 24 грудня, призначив собі 5 позаштатних радників. Усі вони працюватимуть на громадських засадах. Щоправда, ніхто з них раніше не мав стосунку до Івано-Франківська. Ці люди або з Луцька, або із Дніпра.

Інна Бас стала радником голови ОДА з соціальних та гуманітарних питань, а Ігор Ярмольський – з питань соціально-економічного розвитку.

Його син Адрій Ярмольський, який є директором і засновником низки юридичних фірм у Дніпрі та Києві, буде радником з питань соціально-економічного розвитку, правового забезпечення та загальної організації діяльності облдержадміністрації.

Обов’язки позаштатного радника голови облдержадміністрації з правових питань виконуватиме Едуард Греков. Відомо, що він – член Ради адвокатів Дніпропетровської області. Проживає у Дніпрі.

Позаштатним радником голови ОДА з правових питань призначили Віталія Солов’я. Він працював заступником директора юридичного департаменту — начальником управління земельних відносин Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Зауважимо, що Андрій Ярмольський та Едуард Греков спільно є засновниками щонайменше ТзОВ «Юридична компанія «Фінкорд Інтелідженс», бенефіціарним власником якої, згідно з інформацією з відкритих джерел, є Андрій Ярмольський.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм