Регіонал, корупціонер, плагіатор: у Франківську студенти виступили проти нового міністра освіти. ФОТО

На сайті Кабміну зареєстровано петицію за відсторонення Сергія Шкарлета з посади в.о. міністра освіти України.
На сайті Кабміну зареєстровано петицію за відсторонення Сергія Шкарлета з посади в.о. міністра освіти України.

Сьогодні, 30 червня, на площі під Івано-Франківською ОДА студенти мітингували за відсторонення Сергія Шкарлета з посади в.о. міністра освіти України.

Як зазначають організатори акції, Шкарлет — плагіатор, який “свою монографію «зліпив» з текстів чужого авторства”, передає кореспондент Ратуші.

Тому активісти тримали в руках плакати з написами “Нащо читати, якщо можна списати” і “Що за освіта, якщо її міністр плагіатор?”.

У 2004 і 2010 році Шкарлет на президентських виборах підтримував Віктора Януковича та Партію регіонів.

“Шкарлет – колишній прибічник Партії Регіонів .У 2020 році ми повертаємось у 2013-2014 роки, коли студенти, зокрема мій хороший знайомий Роман Гурик, поклали своє життя за те, щоб змінити цю систему. А ми повертаємось? Пане Зеленський, пане Шмигаль, для чого ми повертаємо те, що було здобуто кров’ю молодих людей? Це не має так бути!”,- наголошує організатор акції Максим Корнієнко.

Учасниця мітингу Роксалана Бабій запропонувала небайдужим підписати петицію за відсторонення Сергія Шкарлета з посади в.о. міністра освіти України.

Нагадаємо, 25 червня Кабмін призначив екс-прибічника “Партії Регіонів” Сергія Шкарлета виконувачем обов’язків міністра освіти.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм